Rychlé SMS půjčky bez registru jsou stále více oblíbené, protože jsou poskytovány velmi rychle a můžete si o ně zažádat buď pomocí SMS nebo pomocí internetu. U těchto půjček se neprověřuje vůbec registr dlužníků.

Kde vznikly SMS půjčky ?

SMS půjčky vznikly ve Finsku a postupně se dále rozšířovaly do dalších severských zemí. Jsou rozšířené také v Dánsku, Norsku, Švédsku, Islandu a dalších státech. Stále více jsou tyto půjčky oblíbené ve střední i západní Evropě. Také u nás si tyto SMS půjčky získávají stále větší oblibu.

Rychlé SMS půjčky bez prověřování registru dlužníků

Rychlé SMS půjčky bez registru jsou hlavně oblíbené proto, žpe jsou poskytnuty i lidem, kteří se již dostaly do negativní části registru dlužníků. Tam se dostaly, protože měli problémy se splácením svých dřívějších úvěrů či půjček nebo hypotéky. Rychlé SMS půjčky bez registru jsou tedy vhodné téměř pro každého, ale je třeba počítat s tím, že se jedná o malé krátkodobé půjčky, které se musí rychle zase splatit.

Žádost o rychlé SMS půjčky bez registru

Žádost o rychlé SMS půjčky bez registru může mít provedená buďto zasláním SMSky na správné telefonní číslo ve správném tvaru. Často je jednodušší využít jednoduchý internetový formulář, jeho vyplnění vám zabere maximálně 5 minut.

Nový žadatelé o tuto půjčku mohou žádat maximálně o 500 Kč nebo 1 000 Kč.

Internetová žádost o rychlé SMS půjčky bez registru:

Rychlé SMS půjčky bez registru mají splatnost 21 dní.