Půjčky pro ženy na MD jsou půjčky poskytované nebankovními společnostmi určené ženám a maminkám na mateřské dovolené (zkratka MD). Půjčky pro ženy na MD často nevyžadují potvrzení o příjmu.

Ženy na mateřské dovolené

Ženy, které jsou na mateřské dovolené to v dnešní době nemají vůbec jednoduchý. Stát se chová k rodinám s dětmi velmi macešsky a přípspěvek na dítě je opravdu v hodně malé výši a ženy pak mají často problém s peňezi vůbec nějak vyjít. Pokud mají partnera či manželka, který hodně vydělává tak to ještě jde. Problém nastavá v případě, že tomu tak není nebo se jedná o ženu samoživitelku, která zůstaly sama. I pro ně jsou určené různé půjčky pro ženy na MD od nebankovních společností.

Nebankovní půjčky pro ženy na MD

Půjčky pro ženy na MD poskytují u nás pouze nebankovní společnosti a soukromé osoby. Banky půjčí ženám pouze v případě, že má jejich partner dostatečný příjem, jinak se budou muset obráti právě na nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti mají horší podmínky než banky, ale zase půjčka od nebankovní společnosti je dostupná téměř každému tedy i vám.

SMS půjčky pro ženy na MD

Jednou z možností je také využít SMS půjčky pro ženy na MD. Jedná se o poměrně nový druh půjčky. Kdy o půjčku žádáte pomocí SMSky, v dnešní době ale už spíše pomocí internetové žádosti, kterou také najdete níže. Pro nové žadatelky je možno si vzít půjčku maximálně ve výši 500 Kč nebo 1 000 Kč a tato první půjčka vám bude zaslána poštovní poukázkou. Příští již si můžete půjčit větší částku a peníze z této půjčky vám budou zaslány na váš bankovní účet.

Žádost o SMS půjčky pro ženy na MD:

Výběr nebankovní společnosti

U nebankovní půjčky pro ženy na MD by jste měli vždy klást velký důraz na výběr té správné nebankovní společnosti. Nejedná se pouze o výši ročního úroku nebo RPSN, ale jedná se také o určitě standarty chování. Určitě bych radši volit větší nebankovní společnosti, které jsou pod větším drobnohledem médií a nemohou si dovolit podvody apod.