Půjčky bez registru a poplatku jsou půjčky, které jsou poskytovány bez přověřování registru dlužníků a nemusíte také u této půjčky platit žádný zbytečný poplatek předem. Půjčky bez registru a poplatku poskytují převážně nebankovní společnosti a různé soukromé osoby.

Neprověřuje registr dlužníků

Půjčky bez registru a poplatku jsou hodně lidmy oblíbené zvláště proto, že není u této půjčky prověřován registru dlužníků. Každý 10 Čech je dnes v registru dlužníků a proto stále více lidí vyhledává různé půjčky bez registru a poplatku. Do registru dlužníků se zaznamenávají veškeré informace o úvěrech, půjčkách a hypotékách. V případě, že máte problémy se splácením tak se dostanete do negativní části registru dlužníků. A pak už nemáte šanci získat půjčku tam, kde prověřují registr dlužníků.

Půjčky bez registru a bez zbytečných poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou také nebankovními společnostmi poskytované bez toho, aniž by vybíraly jakékoliv poplatky předem. Našlo se hodně společností, které pouze vybraly poplatek předem a pak klientovi stejnak žádnou půjčku neposkytly. U půjčky bez registru a poplatku se toho však nemusíte vůbec bát, zde neplatíte žádný zbytečný poplatek předem. Pokud vám tedy půjčka nebude náhodou poskytnuta, tak nepřijdete o žádný poplatek za zpracování půjčky apod.

Možné nevýhody u půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku mají nevýhodu v tom, že je poskytují nebankovní společnosti a další soukromé osoby, je zde tudíž větší riziko, že se zde splálíte. Musíte také počítat s vyššími ročními úroky. Problémem také mnohdy bývají různé hodně vysoké sankční poplatky. Nebo rozhodčí doložky, kdy nemáte v případě problému právo obráti se na klasický soud. Ale v případě problému rozhoduje rozhodce, který je často dopředu vybrán nebankovní společností a často rozhoduje v její prospěch.

Výhody u půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku mají hlavní výhodu především v tom, že jsou poskytovány bez toho aniž by byl prověřován registr dlužníků. U této půjčky také nebudete pllati žádný poplatek předem. O půjčky bez registru a poplatku si často také můžete zažádat přes telefon nebo přes internet. Žádosti o půjčku přes internet jsou stále více oblíbené a využívá je stále více lidí.