Nebankovní půjčky bez příjmu jsou půjčky poskytované nebankovními společnostmi z nebankovního sektoru. Jedná se o půjčky u kterých se neprověřuje výše vašich příjmů ať už ze zaměstnání či podnikání.

Bez potvrzení o výši příjmu

Hodně lidí nechte z různých důvodů prokazovat výši svých příjmu, tito lidé pak využívají různé nebankovní půjčky bez příjmu, které nepožadují abyste museli nosit jakékoliv potvrzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání či podnikání. To se hodí například ženám na mateřské dovolené, ale také lidem, kteří dostávají velkou část platu bokem nebo dokonce pracují zcela načerno. Někdy je využívají i podnikatelé, OSVČ a živnostníci, kteří uplatňují místo skutečných výdajů, výdaje paušálem.

Rychlé nebankovní půjčky bez příjmu

Nebankovní půjčky bez příjmu jsou v dnešní době poskytované nebankovními společnostmi velmi rychle, často se stává, že půjčka je vyřízena již do 24 hodin od podání oficiální žádosti o tuto půjčku. O tuto půjčku si také můžete zažádat jednodušše přes internet. Stačí si pomocí vyhledávače vyhledat stránku nebankovní společnosti a na této stránce vyplnit krátkou žádost o nebankovní půjčku bez příjmu. Zabere vám to maximálně 5 minut a zvládne to každý kdo umí alespoň trošku ovládat internet. Případně můžete využít žádosti přes telefon či mobilní telefon.

Neúčelové nebankovní půjčky bez příjmu

Nebankovní půjčky bez příjmu se řadí jednoznačně mezi neúčelové půjčky, takže peníze z této půjčky můžete použít opravdu na cokoliv. A nikdo to později nebude kontrolovat. Prostě klasická neúčelová půjčka, kdy peníze můžete použít na cokoliv. Lidé si často půjčují na auto, elekroniku či domácí spotřebiče. Takto funguje například pujčka 20000 do hodiny z nebankovního sektoru.

Pozor na podmínky úvěrové smlouvy

Vždy si dávejte dobrý pozor na jednotlivé podmínky, které jsou uvedené v úvěrové smlouvě. Nebankovní půjčky bez příjmu jsou poskytované nebankovními společnostmi a tak je nebezpečí o něco větší než tomu je u bank. Pořádně si pročtěte celou smlouvu a pokud něčemu ve smlouvě nebudete rozumět tak radši nepodepisujte a půjčku si vůbec neberte.